Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Warto mieć konto w serwisie Kredo24 i mamy na to przynajmniej cztery argumenty:
1. Wymierne korzyści finansowe dla Ciebie,czytaj więcej
Analitycy serwisu potrafią tak przygotować wniosek o pożyczkę, że zmierza on do uzyskania najkorzystniejszej oferty lub promocji w odpowiednim dla Ciebie banku. Właściwy wybór w wielu przypadkach obniża koszty odsetkowe i poza odsetkowe nawet o połowę! Ponadto oszczędzasz czas, nie musisz poświęcać całych dni na odwiedzanie oddziałów banków i porównywanie ofert, nie narażasz się na agresywną sprzedaż tego , co jest aktualnie priorytetowym produktem banku. Dzięki serwisowi trafisz od razu do właściwego „sklepu”
2. Bezpieczeństwo Twoich danych,czytaj więcej
Skuteczna ochrona danych osobowych i gospodarczych jest priorytetem Serwisu Kredo 24. Dla zapewnienia bezpieczeństwa w tym zakresie stworzyliśmy Politykę Prywatności i Regulamin Serwisu, które są zgodne z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO, a także z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
Z nami Twoje dane są bezpieczne jak w bankowym sejfie!
3. Etyka i partnerstwo z Tobą,czytaj więcej
Kredo24 został stworzony po to by pomóc Tobie w wyborze właściwego produktu bankowego. W swojej pracy stawiamy na fachowość. Korzystając z serwisu masz gwarancję uzyskania rzetelnych informacji na temat opłacalności pożyczki od naszych analityków finansowych. Dzięki temu tak długo, jak masz konto w serwisie, Twoje decyzje finansowe będą zwieńczone sukcesem. Serwis czuje się odpowiedzialny za Twoje zobowiązania.

4. Innowacyjność i nastawienie na nowoczesny rozwój.czytaj więcej
Rozwój serwisu zmierza w kierunku automatyzacji procesów bankowych. Poprzez dostęp do technologii informatycznych w Kredo24 masz możliwość wnioskowania o decyzję kredytową do dowolnego banku w wybranym przez siebie miejscu i czasie. Nowoczesne narzędzia, którymi dysponujemy skracają dystans pomiędzy klientem a bankiem i nastawione są na uproszczenie procedury ubiegania się o kredyt. Innowacyjność serwisu opiera się na przystosowaniu do współczesnych trendów takich jak np. technologie chmurowe. Rozwijamy się dla Twojej wygody, aby dostarczyć Tobie usługi najwyższej jakości .
Pieniądze , to nie wszystko , ale wszystko bez pieniędzy to … nic !